۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴

درباره ما

مجموعه پویش پرداز فعالیت رسمی خود را از سال 1389 آغاز کرد؛ در ابتدا فعالیت این مجموعه بر روی ردیاب های نرم افزاری و سامانه های ردیابی ویژه کنترل و مدیریت کسب و کار متمرکز بوده است و با ارائه محصولاتی همچون کارمند کنترل، موبایل یاب و سامانه مراقبت از خانواده جایگاه استواری در حوزه ردیابی و کنترل عملکرد افراد بدست آورد.

هم اکنون این مجموعه با تمرکز بر نوگرایی در عملکرد، کوشش بر ارائه ابزار کنترلی و مدیریت در دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری توانسته است سامانه ای کاملا بومی و مستقل از سرور های خارجی در حوزه ردیابی، با امکانات بسیار پیشرفته برای هموطنان عزیز به ارمغان آورد و مشکلاتی همچون ساختار زبان نامناسب، سرعت بارگذاری و عدم نمایش موقعیت لحظه ای، مصرف ترافیک و هزینه بالای ارسال و دریافت دیتا و مشکلات بسیار دیگری را از میان بردارد و امکانات بسیار ارزنده‌ای را در کنار این خدمات به کاربران خود ارائه نماید.

ردیابان نام تنها یکی از زیرشاخه های پویش پرداز است که بر روی ارائه دستگاه‌های ردیابی (GPS) سخت افزاری به همراه بخش نرم افزاری بسیار پیشرفته و بی رقیب، متمرکز است.

ماموریت این مجموعه بر ارائه ابزار و نرم افزار های ردیابی بسیار حرفه ای و درخور نیاز کاربران ایرانی و همچنین کاربران بیرون از مرز کشور با پشتیبانی و خدمات با کیفیت است.