۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴

ویژگی های دستگاه های ردیابی پیشرفته ردیابان

ردیابی خودرو و مدیریت ناوگان

با توجه به توسعه روش های حمل و نقل و بازاریابی، امروزه شرکت های بسیار زیادی در حوزه توزیع و پخش محصولات خود از ناوگان های درون شهری و برون شهری استفاده می کنند و با توجه به پراکندگی موقعیت حضور این نیرو ها امکان نظارت فیزیکی و لحظه ای بصورت مستمر امکان پذیر نمی باشد. اما از طریق امکان ردیابی و دنبال کردن فعالیت ها در سامانه ردیابان این فرصت برای شما فراهم شده است تا بصورت مستقیم بدون نیاز به حضور در کنار آنان بر عملکرد نیروهای خود بصورت مستقیم و از راه دور نظارت داشته باشید.

ردیابی هوشمند خودرو و کاملا خودکار و نامحسوس

سامانه ردیابی خودرو ردیابان به گونه ای طراحی شده است که می تواند تمامی دستورات مدیر را بصورت هوشمند عملیاتی نماید. کافیست تنها به وسیله نرم افزار ردیابان که بر روی گوشی تلفن همراه خود نصب نموده اید دستورات مورد نظر خود را وارد نمایید تا سامانه بصورت هوشمند تمامی آنها را به ناوگان و ردیاب های تحت نظارت شما منتقل نماید.

گزارشات کامل و جامع ردیاب

یکی از مشکلات مدیران در نحوه محاسبه هزینه های ترابری عدم آگاهی کامل از میزان جا به جایی و استهلاک مربوط به ناوگان حمل و نقل می باشد. با استفاده از سامانه ردیابی هوشمند ردیابان امکان گزارش دهی کامل و جامعی در خصوص میزان مسافت پیموده شده، میزان مصرف سوخت،رهگیری مدت زمان جا به جایی،ردیابی میزان تخلفات ناشی از تردد در مسیرهای بیهوده و ... فراهم شده است تا مسئول مربوطه بتواند با سند و مدرک کافی فرآیند مربوط به تسویه حساب های دوره ای را با دقت بیشتری انجام دهد.

وضعیت سنسور ها

با بهره گیری از ردیاب های ما اطلاعات کاملی از وضعیت خودرو در دسترس شما خواهد بود. از برخی از این اطلاعات می توان به وضعیت باز یا بسته بودن درب خودرو ، موجودی باک، روشن یا خاموش بودن خودرو، خاموش یا روشن بودن آژیر، وضعیت سلامت باتری و دینام خودرو، وضعیت فشار روغن، سرعت فعلی و ... اشاره کرد.

دستیابی و ردیابی مسیرهای بهینه تردد

با آماره های ارائه شده در پنل کاربری سامانه ردیابی هوشمند ردیابان می توانید با تحلیل و بررسی آماره های مربوط به مدت زمان سپری شده در یک تردد مشخص و مقایسه رابطه مسافت پیموده شده در ازای زمان سپری شده، به بهینه ترین مسیر جهت تردد های بعدی ردیابی کرده و به آن دست یابید. تا علاوه بر کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان رضایت بیشتر مشتریان را در خصوص کیفیت ردیابی و سرعت در خدمات رسانی جلب نمایید.

پرداخت حقوق متناسب با عملکرد با استفاده از تحلیل ردیابی

سامانه ردیابی هوشمند ردیابان به شما کمک می کند تا به سادگی میزان فعالیت مفید پرسنل خود را محاسبه کنید و نیرو های فعال را از غیرفعال تشخیص داده و متناسب با تلاش و کارکرد مفید آنها دستمزد آنها را بپردازید. همچنین از میزان بهره وری و تاثیر آنها را در سودآوری مجموعه خود آگاهی یابید.

ردیابی و موقعیت یابی لحظه ای

با استفاده از این سامانه ردیابی لحظه با لحظه از راه دور در کنار پرسنل خود باشید و بدون نیاز به صرف زمان و هزینه مدیریت آنها را در دست گیرید و از رسیدگی به موقع به سفارشات مشتریان اطمینان خاطر حاصل فرمایید.

ردیابی و مدیریت وظایف و بررسی حضور و غیاب

لیست فعالیت های مربوط به هر یک از نیروهای کاری خود را از قبل برنامه ریزی کنید تا در تاریخ و زمان مقرر در محدوده مورد نظر حضور یابند در این حالت می توانید با استفاده از ردیابی از حضور به موقع آنها در رسیدگی به سفارشات مشتریان اطمینان خاطر حاصل نمایید. همچنین از وضعیت بی نظمی و غیبت آنها در محل کار در قالب اعلان آگاهی یابید و در پایان دوره این موارد را در خصوص میزان دستمزد آنها لحاظ کنید.

امنیت و اعلام وضعیت اضطراری از طریق ردیابی لحظه ای

در بسیاری از موارد افراد مختلف اعم از پرسنل و فرزندان یا سالخوردگان در وضعیت های اضطراری همچون تصادف، حلمه قلبی، زورگیری، سرقت و ... قرار میگیرند که فرصت تماس با سایر افراد را ندارند اما در این سامانه با فشردن دکمه اعلام وضعیت اضطراری موجود بر روی ردیاب های هوشمند ضمن اعلام موقعیت فعلی به شماره های پشتیبان (مدیر، پدر، مادر و ...) تماس اضطراری بصورت خودکار نیز برقرار خواهد شد تا به موقع اقدامات لازم صورت گیرد.

تعیین محدوده تردد مجاز و غیرمجاز با استفاده از ردیابان

حضور و یا عدم حضور نیروهای تحت نظارت و یا حتی فرزندان در محل های مورد نظر یکی از دغدغه های بزرگ مدیران و خانواده ها می باشد به عنوان مثال عدم حضور نیروهای بازاریاب در محل کاری یکدیگر و یا آگاهی از حضور فرزندان در فضاهای نامناسب از ملاحضات ضروری در این حوزه می باشد که در سامانه ردیابی هوشمند ردیابان خدمات چندمنظوره ویژه ای در این راستا ارائه شده است

با استفاده از ردیاب های هوشمند ما همه چیز به خوبی پیش می رود

برای یک مدیر و یا مسئول خانواده هیچ چیز شیرین تر از آسودگی خیال از بابت سلامت در رفت و آمد و همچنین آگاهی از محل حضور افرادی که سرپرستی آنها را بر عهده دارد نیست.
با سامانه ردیابی هوشمند ردیابان سعی بر تحقق این آرزو داشته ایم.

همکاری ردیاب شما با سایر سامانه ها

از آنجایی که اکثر فروشگاه های مربوط به تجهیزات ردیابی با نرم افزار های خارجی (عموما چینی ) اقدام به ارائه خدمات به مشتریان خود می نمایند با هدف افزایش بهره وری و ارتقای کیفیت خدمات ردیابی در کشور ردیابان در قالب ای پی ای مستقل امکان خدمات رسانی را برای سایر شرکت ها که با دستگاه ها و برند های مختلف را نیز فراهم ساخته است تا در قالب برنامه و پورتال اختصاصی با نام خود به مشتریان خود خدمات رسانی نمایند.

همکاری با ما

ردیابی و موقعیت یابی خارج از محدوده آنتن دهی (برون مرزی)

مشکل بسیاری از سامانه های ردیابی امروز عدم اعلام موقعیت ناوگان در مناطق خارج از پوشش آنتن دهی اپراتور های ایرانی می باشد. به عنوان مثال با ترانزیت های خارج از کشور دیگر موقعیتی از مسیر حرکتی ناوگان نخواهند داشت اما در سامانه ردیابان کلیه موقعیت های حرکت ناوگان شما تا 24 هزار نقطه حتی خارج از محدوده آنتن دهی اپراتور های داخلی ثبت خواهند شد و به محض ورود ناوگان به مرزهای داخلی و اتصال به اپراتور کلیه موقعیت ها ثبت شده با تاریخ و زمان دقیق به پنل کاربری شما مخابره خواهند شد.