۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴

امکانات ردیاب خودرو – سامانه ردیابان

ردیاب خودرو و مدیریت ناوگان

با توجه به توسعه روش های حمل و نقل و بازاریابی، امروزه شرکت های بسیار زیادی در حوزه توزیع و پخش محصولات خود از ناوگان های درون شهری و برون شهری استفاده می کنند و با توجه به پراکندگی موقعیت حضور این نیروها امکان نظارت فیزیکی و لحظه ای بصورت مستمر امکان پذیر نمی باشد. اما با پیشرفت فناوری و با استفاده از دستگاه های ردیاب خودرو، امکان ردیابی و دنبال کردن فعالیت ها در سامانه ردیابان، این فرصت برای شما فراهم شده است تا بصورت مستقیم و بدون نیاز به حضور در محل کار بر عملکرد نیروها و وسایل نقلیه کسب و کار خود بصورت مستقیم و از راه دور نظارت داشته باشید.

ردیاب خودرو، ردیابی خودکار و هوشمند

ردیاب خودرو به گونه ای طراحی شده است که می تواند تمامی دستورات مدیر را بصورت کاملا هوشمند و از راه دور عملیاتی نماید. سامانه ردیاب خودرو به همراه نرم افزاری تحت پلتفرم های مختلف برای تلفن همراه ارائه شده است. کافیست تنها به وسیله این اپلیکیشن که بر روی تلفن همراه هوشمند شما نصب شده است اقدام به ارسال دستورات متفاوت، متنوع وهمچنین کاربردی از طریق نرم افزار ردیاب خودرو نمایید تا به صورت کاملا هوشمند و با کمترین دغدغه، ناوگان خود را تحت نظر گرفته، ردیابی و مدیریت نمایید.

ردیابی و موقعیت یابی لحظه ای خودروها

سامانه ردیابان با ارائه دستگاه ردیاب خودرو، به شما این امکان را می دهد تا به صورت لحظه ای ناوگان حمل و نقل خود را رصد و موقعیت یابی کنید. دریافت موقعیت مکانی لحظه ای و نمایش مسیر حرکت بر روی نقشه، این امکان را به شما می دهد تا به صورت لحظه ای در کنار ناوگان حمل و نقل خود باشید و زمان توقف، حرکت و مسیرهای مورد استفاده را تحت نظر بگیرید.

ردیابی و موقعیت یابی خودروهای سنگین

امکان موقعیت یابی و ردیابی مسیرهای پیموده شده توسط ناوگان خودروهای سنگین اعم از اتوبوس، کامیون، تریلرها و ماشین های صنعتی و کشاورزی مانند بلدوزر، جرثقیل، تراکتور و... توسط سامانه ردیابان وجود دارد. آمار و ارقام به دست آمده از مصرف سوخت، سلامت فنی خودروها، موقعیت مکانی و مسیرهای تردد به شما کمک می کنند تا لحظه به لحظه و در آن واحد، تمامی ناوگان خود را از هر لحاظ تحت نظر بگیرید.

گزارش گیری کامل و جامع از ردیاب ها

سامانه ردیابان، با دریافت اطلاعات ارزشمند از ردیاب های نصب شده بر روی ناوگان تحت نظارت شما، امکان گزارش گیری های جامع و کاربردی از جمله میزان مسافت پیموده شده توسط خودرو، محاسبه میزان مصرف سوخت، محاسبه مدت زمان جابه جایی خودرو در بازه های زمانی خاص، ردیابی میزان تخلفات و خروج از مسیرهای تعریف شده برای خودروی مزبور را به همراه بسیاری گزارش های مفید و کاربردی دیگر را فراهم آورده است و دست مدیران را برای شناسایی خودروهای کم بازده، مستهلک و متخلف، باز کرده و به مدیریت و کاهش هزینه ها کمک شایانی می کند.

بررسی وضعیت سنسورها توسط ردیاب

از جمله امکانات منحصر به فرد ردیاب خودرو در سامانه ردیابان ارائه اطلاعات کامل از وضعیت تمامی قطعات حیاتی خودرو می باشد. از جمله اطلاعاتی که می توانید توسط ردیاب خودرو به دست آورید می توان به وضعیت در های خودرو، میزان موجودی باک خودرو، روشن یا خاموش بودن خودرو، فعال یا غیرفعال بودن آژیر، وضعیت سلامت باتری، دینام و سایر قطعات اساسی خودرو اشاره کرد.

یافتن مسیر بهینه با استفاده از اطلاعات ردیاب

از دیگر امکانات پنل ردیاب خودرو، یافتن مسیرهای بهینه تردد می باشد که می توانید با استفاده از آمارهای ارائه شده در پنل مدیریتی سامانه هوشمند ردیابان، با تحلیل، بررسی و مقایسه رابطه مسافت پیموده شده در ازای زمان سپری شده در سفرهای درون شهری و برون شهری ناوگان خود، بهینه ترین مسیر را شناسایی کرده و در سفرهای بعدی از آن استفاده کنید. این امر باعث می شود تا علاوه بر کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان، رضایت بیشتر مشتریانتان را به ارمغان بیاورید.

محاسبه حقوق و دستمزد با تحلیل عملکرد خودروها

سامانه هوشمند ردیابان، با استفاده از پردازش هوشمند اطلاعات دریافت شده از ردیاب نصب شده بر روی ناوگان، میزان فعالیت مفید تک تک خودروهای شما را محاسبه کرده و نیروهای فعال و با راندمان بیشتر را شناسایی و در قالب گزارش های آماری در اختیار شما قرار می دهد. بدین وسیله می توانید نسبت به شناسایی پرسنل کم فعالیت و غیرفعال پرداخته و با ترمیم یا تعدیل نیرو به کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری دست پیدا کنید.

مدیریت وظایف و بررسی حضور و غیاب

یکی دیگر از قابلیت های منحصر به فرد سامانه ردیابان، بررسی وضعیت حضور و غیاب و بررسی صحت انجام وظایف محول شده به هر ناوگان می باشد. این سامانه با پردازش اطلاعات ارسال شده از سوی ردیاب خودرو، نسبت به چک کردن وظایفی که برای آن ردیاب و آن خودرو تعریف کرده اید، اقدام می کند. بنابراین می توانید از این که ناوگان شما به موقع و منظم در مکان های تعریف شده حضور پیدا می کنند و همچنین از تحویل به موقع سفارشات به مشتریان اطمینان حاصل کنید.

اعلام وضعیت اضطراری(SOS) توسط ردیاب

سامانه ردیابان در دستگاه ردیاب خودرو ارائه شده، امکان اعلام وضعیت اضطراری در موقعیت های خاص را قرار داده است. با فشردن یک دکمه تعبیه شده در خودرو، در مواقعی چون زورگیری، تصادف، حمله قلبی تنفسی و... به سادگی و بدون وقفه یک هشدار جدی به سامانه ارسال می شود. این هشدار با برقراری تماس تلفنی اضطراری با شماره پشتیبان از پیش تعریف شده از طریق ردیاب خودرو، همراه می باشد که جهت رساندن اطلاعات بیشتر در مورد حادثه، مورد استفاده قرار می گیرد.

تعیین محدوده تردد مجاز و غیرمجاز با استفاده از ردیابان

حضور یا عدم حضور نیروهای تحت نظارت یا حتی فرزندان در محل های مورد نظر یکی از دغدغه های بزرگ مدیران و خانواده ها می باشد. به عنوان مثال عدم حضور نیروهای بازاریاب در محل کاری یکدیگر یا آگاهی از حضور فرزندان در فضاهای نامناسب از ملاحضات ضروری در این حوزه می باشد که در سامانه ردیابی هوشمند ردیابان خدمات چندمنظوره ویژه ای در این راستا ارائه شده است.

ردیابی و موقعیت یابی برون مرزی

اگر ناوگان شرکت یا سازمان شما سفرهای برون مرزی و خارج از محدوه اپراتورهای داخلی را تجربه می کند و امکان فعال سازی رومینگ بر روی سیمکارت تعبیه شده در ردیاب خودرو وجود نداشته باشد. با خروج از محدوده تحت پوشش اپراتورهای مجاز، عملیات ثبت موقعیت مکانی توسط ردیاب خودرو همچنان ادامه داشته و به محض دسترسی به شبکه ی مجاز، تمامی موقعیت ها به همراه جزئیاتی مانند تاریخ و زمان به پنل مدیریتی شما ارسال خواهد شد. همچنین شایان ذکر است که ردیاب های این سامانه از شبکه 3G نیز پشتیبانی می کنند که سرعت ردیابی را فوق العاده افزایش می دهد.

قابلیت همگام سازی(Integration) به وسیله API

این امکان برای وارد کنندگان و فروشندگان GPS، ردیاب خودرو و ردیاب افراد، با برندهای دیگر در نظرگرفته شده است تا بدون گذاشتن وقت برای برنامه نویسی پیچیده، ردیاب های خود را با امکانات کامل راه اندازی نمایند. با استفاده از API اختصاصی و قدرتمند سامانه ردیابان به راحتی قادر خواهید بود با برنامه و پورتال ویژه تان به مشتریان خود خدمت رسانی نمایید.

همکاری با ما