۰۵۱۳۷۶۸۱۳۹۴
ردیابی کودکان

حس گرم امنیت با مکان یاب هوشمند

RN 101 نوعی ساعت ردیاب برای کودکان است که افزون بر طراحی ظاهری مناسب که برای کودکان شما خوشایند خواهد بود، با وزن بسیار کمی که دارد مچ دست کودکان را خسته نمی‌کند و به شما کمک می‌کند تا فعالیت فرزندان خود را کنترل کنید.

ردیابی آنلاین و آفلاین

امکان ردیابی در دو حالت آنلاین (لحظه‌ای) و آفلاین وجود دارد که در حالت آفلاین پس از اتصال به شبکه، تمامی اطلاعات از جمله موقعیت های مکانی و مسیر های پیموده شده نمایش داده می‌شود.

قابلیت‌های بسیار در ابعاد کوچک

با توجه به وزن کم و اندازه کوچک این ردیاب، امکان استفاده از آن در هر محیط و شرایطی برای کاربری های متنوع وجود دارد.

مقاوم در برابر عوامل طبیعی

در طراحی و ساخت این ردیاب کیفیت ساخت بدنه و همچنین مقاومت بالای آن در برابر عوامل طبیعی بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

شارژدهی طولانی

تنها با یکبار شارژ دستگاه تا 60 ساعت امکان استفاده از آن را بدون شارژ دوباره خواهید داشت.

آنتن‌دهی قوی

با داشتن آنتن داخلی حساس با برد و کیفیت سیگنال دهی بالا در شرایط جوی نامناسب بهترین شیوه ردیابی را تجربه خواهید کرد.

طراحی زیبا و راحت

این ردیاب طراحی بسیار جذابی دارد و برای حیوانات خانگی شما باعث آزار یا آسیب نمی‌شود و به سادگی قابل نصب خواهد بود.

مراقبت از هر آنچه برای شما اهمیت دارد

حس دلنگرانی شما را درک می‌کنیم و بهترین راهکار را برای شما به ارمغان آورده ایم

زمانی که کودک شما به مدرسه می رود از او مراقبت کنید

با استفاده از بخش ردیاب های کودک، در سامانه ردیابان به سادگی می توانید فعالیت و مسیرهای پیموده شده توسط کودک خود را رصد کنید. همچنین امکان تعریف محدوده مجاز و غیرمجاز نیز وجود دارد.

حتی می توانید برای برخی نواحی مانند مدرسه و مسیری که فرزند شما برای رفتن به مدرسه از آن استفاده می کند، زمان ورود مجاز تعریف کنید. بدین وسیله قادر خواهید بود تا از حضور به موقع فرزند خود در مدرسه از طریق مسیری که شما مشخص کرده اید اطمینان حاصل کنید. اگر هم مشکلی پیش آمد و به هر دلیلی فرزند شما از مدرسه خارج شد یا از مسیر معمول و مشخص شده ی خود در راه مدرسه حرکت نکرد، به وسیله هشدار مطلع شده و اقدامات لازم را برای تامین امنیت فرزند خود انجام دهید.

نقش حیاتی ردیابان در مواقع اضطراری

کودکان و خردسالان قطعا بدون کمک والدین خود قادر به مقابله با خطرات و تهدیدات دنیای ناامن نیستند. سامانه ردیابان حتی در زمانی که شما در کنار فرزندتان برای کمک در مواقع اضطراری مانند تصادف، آسیب دیدن، زورگیری، ربوده شدن و حملات قلبی تنفسی، نیستید هم می تواند نقش حیاتی را ایفا کند.

لازم است به کودک خود آموزش دهید تا در مواقع ضروری کلید SOS بر روی ردیاب را بفشارد تا شما به سرعت از این موضوع به همراه موقعیت دقیق فرزندتان آگاهی یابید. همچنین امکان برقراری تماس با شماره پشتیبان، از طریق ردیاب وجود دارد که می توانید کودک عزیزتان یا کسی که در حال کمک کردن به او می باشد را برای دادن اطلاعاتی مانند آدرس یا داروهای موردنیازش راهنمایی کنید.

تماس از طریق ردیاب

کودکان و خردسالان در بسیاری از موارد و شرایطی که برای آن ها نا آشنا باشد دچار اضطراب و استرس می شوند و فراموش می کنند تا آنچه که والدین شان به آن ها آموزش داده اند را عملی کرده و تصمیم درستی بگیرند.

بر روی ردیاب های کودکی که توسط ردیابان ارائه شده است امکان برقراری تماس با ردیاب وجود دارد، بنابراین قادرخواهید بود هر زمانی که صلاح دانستید با ردیاب تماس گرفته و به صدای محیطی که فرزندتان در آن حضور دارد گوش فرا دهید یا همچنین با او صحبت کرده و حالش را بپرسید یا راهنمایی اش کنید.

ویژگی های برنامه کاربردی

برای بکارگیری هرچه ساده تر سامانه، برنامه های کاربردی مخصوص گوشی و تبلت آماده سازی شده است.

مدیریت چندگانه

نیازی به چندین حساب کاربری برای فرزندان خود ندارید، همگی در یک پنل مدیریتی زیر نظر شما خواهند بود.

نمایش فاصله

بر روی نقشه زنده و با جزئیات بسیار ریز، مسیر و فاصله بین شما و فرزندان‌تان قابل مشاهده می‌باشد.

تماس اضطراری SOS

هنگامی که فرزندان‌تان به شما نیاز فوری داشته باشند، می‌توانند به سادگی فشردن یک دکمه، با شما تماس بگیرند و همچنین شما در هر زمانی می‌توانید صدای محیط پیرامون آنها را شنود و با آنها گفتگو کنید.

اپلیکیشن ردیابی

مکان یابی لحظه ای

لحظه به لحظه شیطنت‌های فرزندان‌تان زیر نظر شما خواهد بود! موقعیت مکانی لحظه به لحظه در مراقبت هر چه بیشتر از خردسالان به شما کمک بزرگی خواهد کرد.

تعیین شعاع مجاز

می‌توانید یک شعاع فاصله ای مجاز برای فرزندان خود در نظر بگیرید تا با دور شدن آنها از شما، به سرعت آگاه شوید.

دریافت هشدار

با امکان دریافت هشدار‌ها بصورت Notification بر روی گوشی و تبلت، هیچ اطلاعیه مهمی را از دست نخواهید داد.

اپلیکیشن ردیاب

پشتیبانی از اندروید و iOS

پنل مدیریتی ردیابان در هر مکان و هر زمان با نشانی اینترنتی و برنامه های کاربردی ویژه سیستم عامل های اندروید (گوشی و تبلت های اندروید) و آی او اس (iPhone، iPad و iPod touch) برای مکان یابی زنده و دقیق در دسترس است.