برنامه کاربردی ردیاب اشخاص – معرفی قابلیت های سامانه ردیابان برای Android و iOS

برنامه کاربردی ردیاب اشخاص

برنامه کاربردی ردیاب اشخاص : در این نوشته به معرفی و توضیح کامل بخش ها و قابلیت های مختلف برنامه کاربردی (Application) ردیاب اشخاص سامانه ردیابان که برای دو سیستم عامل Android و iOS آماده سازی شده است می‌پردازیم.

برنامه کاربردی ردیاب اشخاص

سامانه ردیابان برای مدیریت هر چه ساده تر دستگاه های ردیاب سخت افزاری پنل نرم افزاری پیشرفته ای آماده سازی کرده است که بدون نیاز به ارسال دستورات با SMS یا روش های پیش پا افتاده، بتوانید به مدیریت دستگاه های ردیاب تهیه شده بپردازید.

علاوه بر این جدای از پنل مدیریتی تحت وب که با یک نشانی اینترنتی به شکل http://radyaban.com/cp در دسترس است، برنامه های کاربردی هم برای سیستم عامل های Android و iOS طراحی شده است که بتوانید مدیریت ویژه و حرفه‌ای‌تری با گوشی یا تبلت خود داشته باشید.

دانلود برنامه کاربردی ردیاب اشخاص برای Android
radyaban_installing_on_android

برای دانلود برنامه کاربردی ردیاب اشخاص برای Android کافی است تا با ورود به برنامه Google Play Store و جستجوی نام “ردیاب اشخاص” آن را پیدا و نصب کنید.

همچنین می‌توانید فایل .apk برنامه را بصورت مستقیم با کلیک بر روی اینجا دریافت و بر روی گوش و تبلت اندرویدی خود نصب کنید.

دانلود برنامه کاربردی ردیاب اشخاص برای iOS

radyaban_installation-on-ios

برای دانلود برنامه کاربردی ردیاب اشخاص برای iOS کافی است تا با ورود به برنامه App Store و جستجوی نام “ردیاب اشخاص” آن را پیدا و نصب کنید.

قابلیت های برنامه کاربردی ردیاب اشخاص

untitled-4

پس از اجرای برنامه اگر کاربر سامانه Radyaban نیستید و تنها قصد آزمایش سامانه را دارید می‌توانید، ورود به حساب دمو را انتخاب کنید.

در غیر اینصورت نام کاربری و رمز عبوری که از طرف سامانه ردیابان به شما اختصاص داده شده را وارد کنید و دکمه ورود را بزنید.

لیست دستگاه ها / موقعیت لحظه ای / مسیریابی

3_section

 

لیست دستگاه ها (۱) : در این بخش از برنامه کاربردی شما می‌توانید تمامی دستگاه های ردیاب متصل شده به حساب کاربری خود را مشاهده کنید.

برای انتخاب هر یک می‌توانید بر روی آواتار (تصویر پروفایل) هر کدام از دستگاه ها لمس کنید.

موقعیت لحظه ای (۲) : در این بخش می‌توانید موقعیت مکانی لحظه به لحظه دستگاه های ردیاب خود را در نقشه ای با جزئیات ریز و دقیق مشاهده کنید.

مسیر یابی (۳) : در این بخش می‌توانید بر روی نقشه مسیر های پیموده شده توسط دستگاه مورد نظر را مشاهده کنید.

یافتن / رادار / لیست موقعیت ها

3sec2

یافتن (۴) : با ورود به این بخش فاصله و مسیر بین گوشی یا تبلت شما تا دستگاه ردیاب را قابل مشاهده و بررسی خواهد بود. با کمک این بخش به سادگی می‌توانید دستگاه را دنبال کنید.

رادار (۵) : در صورتی که بر روی گزینه رادار در بخش یافتن لمس کنید؛ برای شما جهت قرار گیری دستگاه ردیاب نسبت به موقعیت شما نمایش داده می‌شود. این گزینه در مواقعی که امکان دید و تردد در مسیر وجود ندارد به شما در پیدا کردن دستگاه کمک خواهد کرد.

لیست موقعیت ها (۶) : در این بخش امکان مشاهده موقعیت های مکانی پیشین در یک بازه زمانی مشخص وجود دارد؛ به این ترتیب موقعیت های مکانی گذشته را از دست نخواهید داد و در هر زمان می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید.

ساید بار / فاصله مجاز / تعیین محدوده مجاز

3sec3-1

سایدبار (منو) (۷) : منظور از سایدبار همان منوی کناری در محیط برنامه کاربردی است که بخشی از امکانات سامانه ردیابان را در خود جای داده است.

تعیین حداکثر مسافت (۸) : با انتخاب تعیین حداکثر مسافت از سایدبار برنامه می‌توانید برای دور شدن دستگاه ردیاب از خودتان یک حدی را در نظر بگیرید که با خروج ردیاب از آن فاصله برای شما هشداری فرستاده خواهد شد.

محدوده های مجاز (۹) : در این بخش می‌توانید یک ناحیه را به عنوان ناحیه مجاز برای رفت و آمد در نظر بگیرید که با خروج دستگاه ردیاب از آن ناحیه برای شما هشدار فرستاده می‌شود.

برای رسم یک محدوده، گزینه رسم تازه را لمس کنید و بر روی نقشه یک محدوده را با نقطه گذاری (لمس) مشخص کنید.

محدوده های غیرمجاز / تماس با ردیاب / درخواست تماس با پشتیبان

3sec4

محدوده های مجاز (۱۰) : در این بخش می‌توانید یک ناحیه را به عنوان ناحیه غیرمجاز برای رفت و آمد در نظر بگیرید که با ورود دستگاه ردیاب به آن ناحیه برای شما هشدار فرستاده می‌شود.

تماس با ردیاب (۱۱) : با انتخاب گزینه تماس با ردیاب در سایدبار می‌توانید برای شنود صدای محیط پیرامون ردیاب یا گفتگو صوتی با شخص همراه ردیاب اقدام کنید.

در صورتی که مایل هستید تماس تنها بصورت یک طرفه و تنها برای شنود صدای محیط باشد بهتر است، میکرفون گوشی خود را در حالت Mute قرار دهید.

هشدار های برنامه (Notification) : یکی از ویژگی های استفاده از برنامه کاربردی ردیابان این است که تمامی اتفاقات و هشدار ها در لحظه و بصورت Notification مانند یک پیام به شما نمایش داده می‌شود.

درخواست تماس با پشتیبان : در این بخش می‌توانید شماره ای را وارد کنید که با فشردن دکمه SOS در دستگاه ردیاب با آن شماره تماس گرفته شود.

فروشگاه : با انتخاب این گزینه به فروشگاه آنلاین سامانه ردیابان هدایت می‌شود که می‌توانید جزئیات دستگاه های ردیاب را مشاهده و بصورت آنلاین خریداری کنید.

پاسخ دهید