دستگاه شنود از راه دور – خرید دستگاه شنود مخفی از راه دور

دستگاه شنود از راه دور

برای یک مادر یا پدر، مهم است که بداند فرزندش با چه کسانی رفت و آمد و دارد؛ این موضوع بین مدیر و مسئول یک مجموعه کاری و کارمندان آن مجموعه هم صادق است.

سامانه ردیابان برای والدین نگران و همچنین مدیران دقیق و حساس راهکاری بسیار پیشرفته دارد که می‌توانید به‌صورت مخفی و شنود از راه دور داشته باشید.

دستگاه شنود از راه دور

در دستگاه‌های ردیاب سامانه ردیابان مانند ساعت ردیاب، ردیاب‌های چند منظوره، ردیاب خودرو و ردیاب موتور سیکلت قابلیت شنود و تماس با دستگاه ردیاب وجود دارد.

در ردیاب‌های شخصی مانند ساعت‌های ردیاب، ردیاب‌های چند منظوره به‌صورت ذاتی (Built-in) میکروفن برای شنود صدای محیط اطراف وجود دارد.

ردیاب‌های ویژه خودرو هم قابلیت پشتیبانی از میکروفن را دارند که می‌توانید به‌صورت جداگانه در صورت تمایل برای شنود صدای محیط، به آن متصل کنید.

کوچکترین دستگاه شنود

دستگاه‌های ردیاب GPS گروه ردیابان را از آنجایی که امکان شنود صدای محیط پیرامون را دارند، می‌توان به عنوان کوچک‌ترین دستگاه شنود از راه دور نامید.

بنابراین افرادی که نگران ناوگان حمل و نقل کاری و اداری خود هستند و می‌خواهند علاوه بر مکان یابی به‌صورت لحظه‌ای، بر گفتگوهای صورت گرفته در داخل خودروهای کاری نیز نظارت داشته باشند، استفاده از دستگاه‌های GPS با قابلیت شنود صدای محیط بهترین راهکار خواهد بود.

همچنین در مواقعی که فرزندان شما نیاز به کمک فوری والدین خود داشته باشند، به سادگی با فشردن یک دکمه بر روی دستگاه ردیاب GPS می‌توانند از والدین خود درخواست کمک کرده و با آنها به‌صورت صوتی گفتگو کنند.

شیوه شنود صدا به این شکل است که به عنوان مثال برای ساعت‌های ردیاب کودکان، با فشردن یک دکمه بر روی ساعت توسط فرزند شما یا با انتخاب گزینه تماس با ردیاب در پنل مدیریتی توسط والدین تماسی صوتی بین شما به عنوان والدین و دستگاه ردیاب برقرار می‌شود که امکان شنود یا گفتگو به صورت دو طرفه را خواهید داشت.

خرید دستگاه ردیاب GPS با قابلیت شنود مخفی از راه دور می‌توانید محصولات ما را با کلیک بر روی اینجا – محصولات ببینید.

پاسخ دهید