دستگاه های ردیاب GPS سامانه ردیابان – معرفی ردیاب

دستگاه های ردیاب GPS - نرم افزار ردیاب

دستگاه های ردیاب GPS : حضور موفق مجموعه پویش پرداز سرخ در امر ردیابی نرم افزاری که با نام سامانه مراقبت از خانواده SFP ظاهر شد، باعث گسترش فعالیت های این مجموعه به سامانه ردیابی سخت افزاری گردید.

هم اکنون سامانه ردیابان با ارائه دستگاه های سخت افزاری ردیاب GPS به همراه پنل مدیریتی نرم افزاری بسیار پیشرفته توانسته است حضور پر رنگی در زمینه ردیابی افراد، ردیابی خودرو و ناوگان حمل و نقل، ردیابی اشیاء و.. داشته باشد.

دستگاه های ردیاب GPS

در این نوشته قصد معرفی انواع ردیاب های سخت افزاری GPS سامانه ردیابان را داریم.

ساعت ردیاب

ساعت های ردیاب GPS بهترین گزینه برای مراقبت از فرزندان خردسال و افراد سالخورده است.

این ساعت ها، قابلیت های یک ساعت معمولی دارند که با بستن آن به مچ دست فرزندان یا سالخوردگان میتوانید از امکانات پنل مدیریتی ردیابان از جمله ردیابی زنده، مشاهده مسیر های پیموده شده، جلوگیری از ورود به مناطق غیر مجاز یا خروج از مناطق مجاز و.. استفاده کنید.

ساعت ردیاب GPS کودکانه

ساعت ردیاب GPS کودکانه

ساعت ردیاب کودکانه با شماره مدل RN101 در سه رنگ صورتی، آبی و سبز برای خرید در دسترس است.

ساعت ردیاب بزرگسال با شماره مدل RN100 برای خرید در دسترس است.

از ویژگی های منحصر بفرد این ساعت های ردیاب میتوان به طراحی ظاهری بسیار زیبا، دارای میکروفن برای شنود صدای محیط، باتری قابل شارژ اشاره کرد.

ردیاب چند منظوره / ردیابی اشیا / ردیابی حیوانات

این دستگاه های ردیاب GPS به شکلی طراحی شده اند که میتوانید از آنها برای هر نوع وسیله ای استفاده کنید.

ردیاب های چند منظوره را میتوانید برای نظارت بر اشیا مهم مانند گاوصندوق، چمدان، کیف یا نظارت بر حیوانات و حتی افراد استفاده کنید.

ردیاب چندمنظوره - ردیاب حیوانات / اشیا

ردیاب چندمنظوره – ردیاب حیوانات / اشیا

برای نمونه با قابلیت تعیین محدوده مجاز برای دستگاه ردیاب چندمنظوره ای که برای مراقبت از گاوصندوق یا کیف و چمدان خود خریداری کرده اید با جا به جایی آن به سرعت آگاه خواهید شد.

یکی دیگر از کاربرد های این نوع از دستگاه های ردیاب GPS برای مراقبت از حیوانات خانگی شماست که بدون هرگونه آسیب، امکان نظارت و مراقبت از آنها را خواهید داشت.

این دستگاه های ردیاب GPS در دو مدل RN102 و RN103 در دسترس است.

ردیاب خودرو و ردیاب موتور سیکلت

دیگر شاخه ردیابی تحت پوشش سامانه ردیابان، دستگاه های ردیاب GPS خودرو و موتور سیکلت است که از امکانات فوق العاده و منحصربفردی برخوردار است.

ردیاب های GPS خودرو در دو مدل RN818 و RN818 Pro و ردیاب موتور سیکلت با مدل RN104 موجود است که تفاوت این دو تنها در شبکه ارتباطی آنهاست، مدل Pro این ردیاب با استفاده از شبکه ارتباطی ۳G اطلاعات را برای شما ارسال میکند.

ردیاب GPS خودرو و ماشین سواری و سنگین ردیاب کامیون

ردیاب GPS خودرو و ماشین سواری و سنگین ردیاب کامیون

این ردیاب ها از منبع برق خودرو نیرو میگیرند و بنابراین مشکلی از بابت شارژ دوباره نخواهند داشت و افزون بر این دارای باتری جداگانه برای نگهداری انرژی در زمان های قطع برق خودرو نیز هستند.

به عنوان قابلیت های منحصربفرد ردیاب های خودرو میتوان به ارسال گزارش مصرف سوخت و روغن و سرعت غیرمجاز اشاره کرد.

این ردیاب ها به منظور کنترل کارمندان و رانندگان یک شرکت توزیع و پخش بسیار کاربردی هستند و در تکمیل امکانات سامانه نظارت بر کارمندان کارمندکنترل، امکانات شگفت انگیزی را در اختیار مدیران قرار میدهند.

پاسخ دهید